top of page

Konsultacje Psychologiczne

50 min - 150 zł

Spotkania, na których wspólnie możemy się przyjrzeć Twojej aktualnej sytuacji oraz wstępnie określić oczekiwania i cele. Nie martw się jeśli nie są one jeszcze sprecyzowane. Ważna jest chęć i gotowość do zmiany. Resztę omówimy razem krok po kroku i w Twoim tempie. Dobierzemy też i omówimy najodpowiedniejszą formę dalszej pracy jeśli się na nią zdecydujesz. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to jest czas aby się nimi zająć. Jeśli martwisz się o kogoś bliskiego lub nie wiesz do kogo się zwrócić z pomysłem lub problemem, to o tym też możemy porozmawiać.

Psychoterapia Indywidualna

50 min - 120 zł

Forma pracy psychologicznej (krótko lub długoterminowej) najczęściej poprzedzona 2-3 konsultacjami. Dzięki niej, będziesz mieć szansę na poznanie mechanizmów kryjących się za Twoim zachowaniem, myśleniem i emocjami. W bezpiecznej przestrzeni i we własnym tempie będziesz mógł/mogła poznać i poczuć swoje emocje, lepiej poznać i uporządkować swoje myśli oraz nauczyć się działać szanując i jedne i drugie. Będziesz mieć okazję do spojrzenia na siebie z szerszej perspektywy, na odnalezienie dystansu do siebie i do otoczenia. Dzięki zdobytej świadomości nie będziesz szarpany/a emocjami na lewo i prawo. Będziesz wiedzieć co się z Tobą dzieje i co czujesz. Dasz sobie szansę na lepsze poznanie samego siebie – swoich potrzeb, słabości, jak i mocnych stron. Dasz sobie również szansę na pełniejsze wykorzystanie tego kim jesteś i działanie w zgodzie ze sobą. Będziesz mieć czas na zadbanie o siebie.

Mediacje dla par

60 min - 150 zł

Spotkania na których będziecie mieć szansę wysłuchania siebie nawzajem i usłyszenia tego, co mówi druga strona. Jeśli nie potraficie ze sobą rozmawiać mimo, że próbujecie, jeśli rozmowy kończą się stale krzykiem lub płaczem, jeśli macie wrażenie, że mówicie różnymi językami i nie możecie się zrozumieć, to mediacje są szansą na zmianę tej sytuacji. Dzięki bezstronnej osobie psychologa/terapeuty będziecie mogli nauczyć się rozmawiać i słuchać oraz, jeśli to potrzebne, rozwiązać konflikty powstałe z powodu trudności w komunikacji.

Psychoedukacja

do ustalenia

Szeroko pojęta aktywność mająca na celu m. in. poszerzanie wiedzy psychologicznej i jej zastosowania. Może być elementem konsultacji oraz terapii, jak również przyjmować formę wykładów i szkoleń zaprojektowanych specjalnie do potrzeb uczestników, umożliwiając ich aktywny udział oraz wypróbowanie nabytych umiejętności w bezpiecznej przestrzeni, pod okiem psychologa.

Warsztaty w Pasterce

do ustalenia

Weekendowe warsztaty w Pasterce (Lokalizacja: Pasterka 10)

Poznajmy się

20 min - za darmo

Nie jesteś przekonany/a? Masz pytania lub wątpliwości? Umów się na krótkie spotkanie zupełnie za darmo! Spotkamy się i zdecydujesz czy to jest dla Ciebie

stres_napięcie_m.jpg

By nauczyć się

radzić sobie ze

STRESEM I NAPIĘCIEM

chaos m.jpg

Gdy masz poczucie wewnętrznego CHAOSU

i nie wiesz co zrobić

bottom of page